איפ"א - 30 שנים ראשונות

א.י.פ.א – האיגוד הישראלי לפתוח ארגוני נוסד בשנת 1987 ביוזמת קבוצה של אנשי מקצוע הייעוץ, אשר  שמו להם כמטרה לפעול לקידום תחום הפיתוח והייעוץ הארגוני בישראל.

 

כיום כולל האיגוד יותר מ- 300 חברים פעילים, שהינם יועצים ארגוניים הפועלים בכל מגזרי המשק והעוסקים במגוון רחב של תחומי הייעוץ והפיתוח הארגוני: אבחון ארגוני, לווי והערכת שינויים ארגוניים, יישום ופיתוח תהליכי איכות בארגונים, וכן הדרכה והכשרה של מנהלים ובעלי תפקידים במסגרת תוכניות פיתוח מנהלים.

 

על בסיס הניסיון והידע המקצועי שלרשותו, שותף א.י.פ.א להתוויית תוכניות לימודים בתחום הייעוץ הארגוני במסגרות אקדמיות ואחרות, ואף מעניק את חסותו המקצועית למספר תכניות נבחרות להכשרת יועצים, העומדות בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים אותם מעמיד האגוד בבסיס כל תחומי פעילותו.

 

קשרים בינלאומיים

  • א.י.פ.א  מקיים פעילות ענפה של קשרים מקצועיים עם גופים ארגוניים, אוניברסיטאות ויועצים בכירים בעולם ואף מיוצג בארגון הבינלאומי לפיתוח ארגוני – I.A.O.D.
  • קשרים אלו מאפשרים לחברי האיגוד להתעדכן בידע מקצועי חדש, במגמות, בשיטות העבודה ובכלים עדכניים המסייעים לעבודתו של היועץ ותורמים להתפתחותו המקצועית ולערך המוסף אותו הוא מביא ללקוחותיו.


אתיקה וסטנדרטים מקצועיים

  • מתחילת דרכו הציב לעצמו א.י.פ.א כיעד מרכזי את פיתוח הרמה המקצועית של העוסקים בתחומי הייעוץ הארגוני בישראל, תוך שמירת סטנדרטים מקצועיים גבוהים וברורים הנשמרים בקפידה רבה.
  • סטנדרטים אלה, בצד המוניטין המצטבר של האיגוד וחבריו, מקנים לחברי האיגוד מעמד מקצועי גבוה ויוקרתי התורם למיצובם הגבוה ובידולם של חברי האיגוד מגורמים חסרי ניסיון וחסרי הסמכה הפועלים בשוק.
  • בצד ההקפדה על רמתם הגבוהה של חבריו, החליט האיגוד לפתוח את שעריו גם בפני יועצים הנמצאים בשלבים מוקדמים יותר של דרכם המקצועית, וזאת מתוך ראייה רחבה וחזון מקצועי ארוך טווח.

 

שירותים מקצועיים וערכים מוספים לחברי האיגוד

  • במקביל לפעילויות והמאמצים הרבים לפיתוח הענף ושמירה על מעמדם המקצועי הגבוה של העוסקים בו, פועלת הנהלת האיגוד ללא לאות לפיתוח והרחבת השירותים המקצועיים אותם מעמיד האיגוד לרשות חבריו - לרבות פעילויות להרחבה ועדכון מתמיד של הידע המקצועי, כנסים וימי עיון מקצועיים העוסקים בנושאים המרכזיים העומדים היום על הפרק, וכן ביטוי לעוצמת הארגון בהתקשרות עם ארגונים וגורמים שונים המציעים את שירותיהם בתנאים מועדפים לחברי האיגוד.

פעילות שוטפת: מעורבות, חדשנות והתחדשות מתמדת

  • כחלק מתהליך אסטרטגי רחב היקף וגיבוש החזון הארגוני לקראת האתגרים הצפויים בתחום בשנים הבאות, פועל האיגוד לחידוש פעילותם ומעורבותם של חבריו הותיקים ולצירוף יועצים ארגוניים נוספים כחברים חדשים - הן במסגרת הועדות המקצועיות הפועלות במסגרת האיגוד, והן כחברים פעילים בקהיליית היועצים הארגוניים שהאיגוד מהווה עבורם מרכז ידע מקצועי ובית חם.

     

לקבלת מידע נוסף על אופן ההצטרפות,  ניתן לפנות ישירות לטלפון 03-6390408, אברהם קרן 45/5 כפר סבא - 4420842 או בדוא"ל:  mail@ippa.org.il  


 

כניסה לחברי איפ"א
כניסה
זכור אותי
שכחתי סיסמה
כל הזכויות שמורות 2010 C
איפ"א- האיגוד הישראלי לפיתוח ארגוני (ע"ר)  כתובת: אברהם קרן 45/5 כפר סבא מיקוד 4420842   טלפון: 03-6390408